ПА ТО ЈЕ СТАРА БОМБА: Белоруски председник добио необичан поклон, али се врло брзо разочарао (ВИДЕО)

Новости Онлајн

29. 06. 2023. у 15:28

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко добио је необичан поклон од министра одбране Виктора Хренина током њиховог састанка у Минску.

ПА ТО ЈЕ СТАРА БОМБА: Белоруски председник добио необичан поклон, али се врло брзо разочарао (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/ Твитер/ Al Jazeera English

На почетку снимка који је Ал Џазира објавила на свом Твитер налогу види се изненађено лице Лукашенка када види шта се Хренин спрема да му преда у руке.

- О, па он ми је донео бомбу - казао је Лукашенко гледајући у особу која је поред њих била у просторији.

Хренин је одмах објаснио о чему се ради.

- Тачно тако, друже председниче. Представљам симболичну прву нуклеарну бомбу произведену 1949. у Совјетском Савезу - рекао је Хренин.

Судећи по снимку, ентузијазам председника Белорусије одмах се смањио.

- А, па то је стара бомба - рекао је Лукашенко и додао да модерне нуклеарне бомбе изгледају другачије.

Хренин је на то навео да ће касније објаснити председнику у чему се нове атомске бомбе разликују у односу на старе и како изгледају.

- Ово је реплика, зар не? - упитао је за сваки случај Лукашенко када је узео поклон у руке.

Имао је и поруку за Хренина.

- Нека наши непријатељи не помисле да смо преокупирани симболизмом овде или да смо много срећни због нуклеарног оружја. Ово је само симболично - закључио је Лукашенко и ставио поклопац преко поклона.

БОНУС ВИДЕО: ВОЈНЕ ВЕЖБЕ У БЕЛОРУСИЈИ - Заједнички маневри руских и белоруских снага

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

АМЕРИКА У ШОКУ! Звезда Ирана ово нуди оном ко ухвати пилота обореног америчког авиона! (ФОТО)