СИН БАШАРА ЕЛ АСАДА МАГИСТРИРАО У МОСКВИ: Завршио студије математике, поносна мајка и прва дама објавила снимак (ВИДЕО)

Новости онлине

29. 06. 2023. у 18:55

НАЈСТАРИЈИ син сиријског председника Башара ел Асада, Хафез, магистрирао је математику на Московском државном универзитету, објавио је лист Ал-Ватан.

СИН БАШАРА ЕЛ АСАДА МАГИСТРИРАО У МОСКВИ: Завршио студије математике, поносна мајка и прва дама објавила снимак (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм/asmaalassad

Према писању листа, Хафез ел Асад је магистрирао на Московском државном универзитету са одличним успехом.

Син сиријског председника је одбранио магистарски рад из теорије бројева.

Како се наводи, на позив ректора Московског државног универзитета Виктора Садовничија, церемонији дипломирања присуствовала је Асма Асад, супруга председника Сирије и Хафезова мајка.

Асма ел Асад је честитала сину, и објавила видео поруку са церемоније доделе диплома.

БОНУС ВИДЕО: ЗАЈЕДНИЧКЕ ПАТРОЛЕ - Руска и кинеска авијација осам сати изнад азијско-пацифичког региона

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (2)

УКРАЈИНА ЈЕ ДАЛА ПУТИНУ ПОВОД ДА ЈЕ РАСТУРИ ОД БОМБАРДОВАЊА Трамп упозорава на жестоку ескалацију