ПУТИН НАЛОЖИО НАКОН НАПАДА НА КРИМСКИ МОСТ: Појачати ефикасност спречавања сукоба на тлу Русије
РУСКА влада би требало да провери и ако је потребно појача систем правовременог откривања конфликтних ситуација у области међунационалних односа у земљи, наложио је председник Русије Владимир Путин.
Фото: Танјуг/АП пхото
„Налаже се Влади Руске Федерације да провери ефикасност рада државног информационог система мониторинга у области међунационалних и међуверских односа у циљу раног спречавања конфликтних ситуација. Посебну пажњу је потребно обратити на правовремено откривање конфликтних ситуација у наведеној области и оперативног одговора на њихово појављивање. У случају да је потребно, предузети мере за побољшање ефикасности овог система“, наводи се у једној од тачака објављеној на сајту Кремља.
БОНУС ВИДЕО:
СНИМАК ЕРУПЦИЈЕ ИЗБЛИЗА: Дрон снимио активност вулкана Фаградалсфјалл
Препоручујемо
НЕМА ОШТЕЋЕЊА НА СТУБОВИМА: Познато када ће бити у потпуности поправљен Керчки мост
17. 07. 2023. у 20:32
"ДЕТЕ ЈЕ ОСТАЛО БЕЗ РОДИТЕЉА" Огласио се Путин након напада на Кримски мост
17. 07. 2023. у 18:52 >> 19:09
ПРВИ ПУТИНОВ ПОТЕЗ НАКОН НАПАДА НА КРИМСКИ МОСТ: Руски председник издао наређење
17. 07. 2023. у 15:26
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)