ГРЧКИ ТАКСИСТА ПОСТАО ХЕРОЈ: Туриста доживео срчани удар, Јанис за осам минута стигао до болнице - и урадио нешто вредно похвале

Новости онлине

18. 07. 2023. у 07:44

ТАКСИСТА Јанис Костас из Грчке доживео је несвакидашњу ситуацију пре неколико дана када му је туриста, који је ушао у возило са супругом, рекао да га што пре одвезе у болницу јер је доживео срчани удар.

ГРЧКИ ТАКСИСТА ПОСТАО ХЕРОЈ: Туриста доживео срчани удар, Јанис за осам минута стигао до болнице - и урадио нешто вредно похвале

Фото: Принтсцреен/protothema

Таксиста, који је био на плажи у то време, одмах је обавестио власти, а полицајац на мотору ишао је испред њега и рашчистио му пут, како би што пре стигли до болнице у Калитеи.

Према речима таксисте, уз помоћ полицајца, успео је да пређе раздаљину од 18 километара за осам минута и довезе туристу до болнице.

На снимку, који можете да погледате овде, види се како се одвијала драматична ситуација, док се чује и женски глас који говори возачу да вози што брже може.

На крају вожње, таксиста је урадио нешто што је вредно похвале. Наиме, када су га туристи питали колико му дугују, он је рекао да је "све у реду" и није им ништа наплатио.

- Да ли је требало да погледам у таксиметар? Људски живот је био у опасности - рекао је Костас.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: ТИНЕЈЏЕР НАПРАВИО ЕЛЕКТРИЧНИ АУТОМОБИЛ - Локално становништво одушевљено

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (2)

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)