"ТРУДИМО СЕ С БРАЋОМ СРБИМА" Грчки ватрогасци објавили дирљиву фотографију са нашим херојима са Родоса (ФОТО)
СРПСКИ ватрогасци отишли су у Грчку како би помогли тамошњим колегама који се десети дан боре са великим пожарима који букте широм земље. Сада је објављена прва фотографија наших хероја на подручју Волоса.
Фото: МУП
- Трудимо се са браћом Србима у тешком подручју Волоса. Поподне завршавамо, 35 сати заредом будни, али увек је осмех потребан јер морал мора остати нетакнут, без обзира на све. И настављамо даље !!!! - стоји у опису објаве једног од грчких ватрогасаца.
Раније је објављено да је, на основу договора председника Србије и грчког премијера, а по налогу министра унутрашњих послова Братислава Гашића, Сектор за ванредне ситуације Министарства унутрашњих послова упутио ватрогасно-спасилачки тим од 38 чланова у Грчку као помоћ тамошњим колегама у борби против огромних пожара.
Међу њима је 36 ватрогасаца-спасилаца и два припадника медицинског тима који су тамо и ради безбедности српских припадника, али и за случај да је потребно пружити помоћ локалном становништву у Грчкој.
БОНУС ВИДЕО: ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА НА РОДОСУ - Ватра "гута" све пред собом
(Блиц)
Препоручујемо
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)
РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.
26. 04. 2026. у 13:30
Гори војна база са америчким бомбардерима: Одатле су летели за Иран (ВИДЕО)
У британској ваздушној бази РАФ Фаирфорд у Глостерширу ноћас је избио велики пожар који је тешко оштетио зграду бивше кантине.
26. 04. 2026. у 13:01
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (1)