ПЕНТАГОН: Нисмо променили статус нуклеарних снага због потеза Русије и Белорусије
18. 08. 2023. у 00:35
АМЕРИЧКА администрација за сада не види разлог за промену нивоа спремности својих стратешких снага због било каквих акција Русије и Белорусије које се тичу нуклеарног наоружања, изјавио је портпарол Пентагона Патрик Рајдер.
Повезане вести
"РУСИЈА ЈЕ СПРЕМНА ЗА НОВУ РЕАЛНОСТ" Рјабков: Недостатак одговора Вашингтона је такође одговор
РУСИЈА је спремна за "нову реалност", у свету без ограничења контроле нуклеарног наоружања, након што Споразум о смањењу и ограничавању стратешког офанзивног наоружања (Нови СТАРТ споразум) истекне током недеље, рекао је данас заменик руског министра спољних послова Сергеј Рјабков.
03. 02. 2026. у 09:30
„ВОЈНИ АТОМ“ РАЗБИСТРУЈЕ УМ Медведев: Да Русија нема нуклеарно оружје, питање је да ли би и постојала
НУКЛЕАРНО оружје игра стабилизујућу улогу: без њега ни СССР, ни Русија можда више не би постојали, изјавио је у интервјуу за лист „Комерсант“ заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев.
25. 01. 2026. у 22:26
РУСИЈА СТАЛНА, АЛИ КОНТРОЛИСАНА ПРЕТЊА Америчка одбрамбена стратегија: Москва поседује значајне резерве војне и индустријске моћи
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе укључиле су спремност за одбрану од руске претње у нову Стратегију националне безбедности, назвавши Русију сталном, али контролисаном претњом по чланице НАТО-а, преносе РИА Новости.
24. 01. 2026. у 16:45
БИО БИ ТО НАЈКРАЋИ РАТ Преокрет који мења послератну Европу: Да ли ће ЕУ ускоро молити Путина да их спасе од Трампа?
ЕВРОПА се налази пред историјским раскршћем какво није доживела од завршетка Другог светског рата.
16. 01. 2026. у 21:11
АМЕРИКАНАЦИ БИ РАДИЈЕ ДА ГА ЗАПЛЕНЕ НЕГО ДА ГА ПОТОПЕ: Да ли је Трамп послао специјалце који су отели Мадура на руски брод Бела 1?
КРЕТАЊЕ америчких војних авиона кроз Уједињено Краљевство ове недеље у складу је са припремама за поморску операцију пресретања усмерену на танкер са нафтом повезан са Венецуелом, према анализи отворених извора, док Вашингтон предузима мере за пооштравање спровођења закона након хапшења председника Венецуеле Николаса Мадура.
07. 01. 2026. у 08:28
Најновије из рубрике
АМЕРИЧКИ АМБАСАДОР ПОТПАЉУЈЕ БЛИСКИ ИСТОК: “Велики Израел” треба да преузме регион, Арапи бесни, док се војска САД повлачи
ИЗЈАВЕ америчког амбасадора у Израелу Мајка Хакабија, који је ценио да "не би било лоше" да Израел преузме читав Блиски исток, изазвале су оштре реакције и осуде арапских и исламских земаља, док су званичници тих држава поручили да такви ставови представљају кршење међународног права и претњу регионалној стабилности.
22. 02. 2026. у 02:09
СЕОБА ДЕКА И БАКА: Јужну Италију са коферима у рукама напушта и најстарија генерација
ОДЛИВ мозгова са југа на север Италије није вест, али емиграција има „двоструко лице“ : за младим светом све чешће иду родитељи, чак баке и деке са преко 75. година. У овој години почело је сабирање и алармирање имиграције која празни југ Италије, а траје деценијама.
21. 02. 2026. у 23:22
УЖАС У КАФАНИ: Пропали кроз под - госте за 4 стола прогутала "рупа" која се изненада отворила (ВИДЕО)
ВЛАСНИЦИ кафане ухапшени.
21. 02. 2026. у 23:15
"ПАЛИКУЋА" ПОНОВО БЕСНИ Борис Џонсон: Шаљите одмах трупе у Украјину!
БИВШИ британски премијер Борис Џонсон позвао је Велику Британију и њене савезнике да одмах пошаљу мировне трупе у Украјину, како би "окренули прекидач" у свести руског председника Владимира Путина.
21. 02. 2026. у 23:00
ЗЕЛЕНСКИ ТВРДИ Колико су км2 ослободили Украјинци: "Ми рат не губимо, питање је хоћемо ли победити"
ЗЕЛЕНСКИ је навео да Украјина напредује дуж јужне линије фронта, али није прецизирао о ком се тачно сектору ради, нити је изнео временски оквир противофанзиве.
21. 02. 2026. у 22:56
vladimir
18.08.2023. 01:37
I da hoćete NEMOŽETE. Vazali "moraju" da vas slušaju ali Srbi su SLOBODNOMISLEĆI narod i ne moraju da slušaju vaše "holivudske moći". I još, dok je vreme da vam kažem - BEZNAČAJNI ste protivnik Rusije i to je vaš KOMPLEKS. To što ove "borbine" BUDALE /vaši plaćenici/ ne smu da objave - NEBITNO. Srbija ZNA.