"ЗГОДАН МОМАК": Бајден о фотографији ухапшеног Трампа
АМЕРИЧКИ председник Џо Бајден засмејао се данас на молбу новинара да прокоментарише фотографију свог претходника Доналда Трампа снимљну приликом хапшења у држави Џорџија, рекавши да је Трамп "згодан момак"

Џозеф Бајден / Фото АП
Бајден, који је на одмору на језеру Тахо, закикотао се када га је новинар упитао да ли је већ видео слику, преноси АБЦ Њуз.
-Видео сам то на телевизији, одговорио је амерички председник.
На питање шта мисли, Бајден је одговорио: "Згодан момак. Диван момак."
Бивши председник САД Доналд Трамп предао се надлежнима у затвору у Џорџији, где је приведен и заведен у полицијску евиденцију по оптужници да је планирао да "прекроји“ вољу бирача у тој савезној држави на председничким изборима 2020, на којима је изгубио од актуелног председника Џоа Бајдена.

Фото Танјуг/АП
Трамп, који је заведен као затвореник број П01135809, је после 20 минута проведених у затвору пуштен на слободу уз кауцију, а током процедуре ушао је у историју као први бивши амерички председник који се нашао на полицијској фотографији.
Власти Џорџије објавиле су фотографију на којој Трамп, без осмеха на лицу, гледа у камеру, набраног чела и стиснуте вилице.
Трамп је након тога објавио фотографију на свом налогу на платформи X (Икс бивши Твитер), као и на својој друштвеној мрежи Truth Social.
Трамп је такође поставио фотографију на веб страницу своје председничке кампање уз позив за донације, тврдећи да је „ухапшен иако није починио никакав злочин“.
БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције
Препоручујемо

ТРАМП ЈЕ И ЗВАНИЧНО УХАПШЕН И ОСЛОБОЂЕН - ЧЕТВРТИ ПУТ: Бивши председник из затвора у Џорџији отишао на аеродром (ВИДЕО)
25. 08. 2023. у 02:05 >> 02:16

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (6)