СНАЖНО НЕВРЕМЕ У АНКАРИ: Делови улица под водом, проблеми у саобраћају
СНАЖНО невреме праћено кишом захватило је данас Анкару.
Фото Танјуг
У неким деловима турске престонице дошло је и до поплава, а и прелази на путевима су били неупотребљиви због велике количине воде.
Највише проблема велике количине воде створиле су у четвртима Бесевлер и Сихије, а у неким деловима града дошло је и до саобраћајних несрећа, преноси Анадолија.
БОНУС ВИДЕО: БИЗАРАН ФЕСТИВАЛ - "Док се крв не пролије"
Препоручујемо
ОЛУЈА СТИЖЕ У МАДРИД: Обилне кише у Шпанији, житељи позвани да остану у својим домовима
03. 09. 2023. у 17:13
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)