НАПАДАЧ ПРЕТИО ПИШТОЉЕМ ПРОЛАЗНИЦИМА У ВУПЕРТАЛУ: Полиција га неутралисала
НА аутобуској станици у немачком граду Вупертал данас се догодио инцидент када је мушкарац с пиштољем агресивно претио пролазницима, након чега га је полиција убрзо ухапсила.

Фото: EPA
Неколико сведока позвало је полицију, која је одмах алармирала све расположиве хитне службе, а патролни аутомобили су убрзо стигли на место инцидента.
Покренута је операција великих размера уз подршку федералних полицајаца из оближње главне станице, због бојазни да би човек могао да пуца унаоколо, преноси немачки лист Билд.
Специјалци са панцирима и наоружани митраљезима оградили су велики простор и евакуисали аутобуску станицу, а два полицајца наредила су нападачу да баци пиштољ и легне на земљу.
Он их је послушао, испустио оружје и легао на стомак, а полицајци су га брзо савладали и ставили му лисице.
Осумњичени је приведен у седиште полиције у Вуперталу, где ће против њега бити покренут истражни поступак.
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА: Високопрецизна снајперска пушка Астарта представљена на форуму Армија-2023
Препоручујемо

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)