НИШТА ОД ОТКАЗА ЗБОГ ЛОШИХ РЕЗУЛТАТА: Џастин Трудо одбацио идеју да би могао да се повуче

Танјуг

13. 09. 2023. у 20:12

КАНАДСКИ премијер Џастин Трудо данас је одбацио идеју да би могао да се повуче због лоших резултата у истраживањима јавног мњења, рекавши да има још много тога да уради.

НИШТА ОД ОТКАЗА ЗБОГ ЛОШИХ РЕЗУЛТАТА: Џастин Трудо одбацио идеју да би могао да се повуче

Фото Танјуг/АП

Упитан да ли би могао да поднесе оставку, Трудо је рекао новинарима у Лондону, у канадској провинцији Онтарио, да су нареди избори за две године, пренео је Ројтерс.

Иако његови либерали имају договор са мањом странком Нових демократа што им омогућава да владају до октобра 2025. године, споразум је необавезујући и могао би да пропадне раније, навела је британска агенција.

Анкете показују да после девет година на власти либерали заостају за опозиционим конзервативцима.
 

БОНУС ВИДЕО: АКТИВИРАО СЕ ВУЛКАН НА ХАВАЈИМА - Килауеа избацује "фонтане лаве"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ДИРЉИВА СЦЕНА У БРАНЕШЦИМА: Баја Мали Книнџа певао свој велики хит, а онда му је пришао један младић (ВИДЕО)