ЗА ЊИХ СУНЦЕ ИЗЛАЗИ У ВАШИНГТОНУ: Пета колона против Путина
БИВШИ израелски обавештајац Јаков Кедми, у интервјуу за Јутјуб канал "Вальдман-LINE Alexander Waldman", тврди да се председнику Русије Владимиру Путину супротставља група западних агената који се намерно ангажују на погоршању социо-економске ситуације у Русији.
Фото: ЕПА
- Путина изазива моћна фракција у Русији која се састоји од прозападних агената и либерално оријентисаних бирократа. Ова клика моћи, и поред свих вишегодишњих напора руководства земље да очисти државни апарат, и даље има довољан број полуга утицаја на процесе који се одвијају у привреди - верује Кедми.
Он је истакао да су задаци те групе директно у супротности са Путиновим упутствима за развој индустрије и обнављање реалног сектора привреде. То је неопходно не само да би се Русија извукла из кризе, већ и да би се ефикасније одупрла западним санкцијама и притисцима.
- Либерали су тога добро свесни и чине све што је у њиховој моћи да спрече обнову индустрије у Русији. Они испуњавају налоге Запада, јер за њих сунце излази не у Москви, већ у Вашингтону - казао Кедми, који је такве људе назвао петом колоном.
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Руска војска уништила део залиха крстарећих ракета и муниције са осиромашеним уранијумом (ФОТО/ВИДЕО)
23. 09. 2023. у 07:28 >> 00:56
ЈЕЗИВА СЦЕНА - ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕНУТАК УДАРА РАКЕТЕ: Штаб Црноморске флоте у пламену (ВИДЕО)
22. 09. 2023. у 21:37
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Шок: "Цеца је дала отказ комплетном обезбеђењу - видела је фотографију шта су радили"
"ЈЕДНА птичица ми је рекла да је отпустила оне раднике обезбеђења."
22. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)