РАТ У УКРАЈИНИ: Уништен транспорт технике ВСУ; Немачки генерал - Контраофанзива ВСУ осуђена на неуспех (ФОТО/ВИДЕО)
01. 10. 2023. у 07:26 >> 00:49
РАТ у Украјини ушао је у 584. дан.
Englezima obuka u Engleskoj Ukrajinaca nije bila dovoljna te sada hoče u Ukrajinu kao instruktori.Ali Engleska jeste članica NATO,dakle direktan kontakt sa Ruskim snagama,koje če njih samleti.I brodovi u Crnom moru bi mogli biti pratnja večim tegljačima sa žitaricama za put u Afriku.Ostalo je bez dozvole Rusije RAT.
Britanci da zaštite ruske civilne brodove, to je nešto što zvuči paradoksalno, posebno ako se uz dogovor sa Zelenskim dešava.Rusi to sigurno neće prihvatiti.
Americki mediji pisu o uspesima Ukrajine kod Bahmuta i Zaporozja te pogodcima dronova po Rusiji te unistenon velikom broju tehnike i skladista .Dok se Borelj seta po Ukrajini Rusija nije u stanju da to speci i da unisti te komunikacije ,tehnika im zaostaje puno za zapadnom pa zato nisu u stanju da uniste te vazne objekte te nasumice gadjaju pa sta se pogodi.Ovako nece dobiti rat ukoliko neobezbede vise balistickih i navodjenih raketa i ostalog naoruzanja koje bi im pomoglo da napreduju.Izuzev fronta i blize okolice ostatak Ukrajine funkcionise normalno sto nikako nije dobro,vece unistenje industrije i infrastrukture je veoma vazno.
Повезане вести

РАТ У УКРАЈИНИ: Четворо погинулих у нападу на Криви Рог; Келог: Кијев и Москва морају да постигну одговор
РАТ у Украјини – 1.134. дан.
02. 04. 2025. у 07:31 >> 20:34

РАТ У УКРАЈИНИ Лавров: Запад стављен "под оружје" да би продужио кијевски режим
РАТ у Украјини – 1.131. дан.
30. 03. 2025. у 07:20 >> 00:32

РАТ У УКРАЈИНИ: Руси шире мостобране код Купјанска; Пробој у Запорожју; Крваве борбе код Белгорода, Курска и Покровска (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.126. дан.
25. 03. 2025. у 07:16 >> 03:19

РАТ У УКРАЈИНИ Продор код Велике Новосјолке, жестоке борбе код Покровска; Змајеви зуби застали у грлу ВСУ, продор код Белгорода (МАПА/ВИДЕО)
РАТ у Украјини – 1.121. дан.
20. 03. 2025. у 07:13 >> 03:12

РАТ У УКРАЈИНИ: Пробој у Запорожју; Жестоке борбе код Покровска, Констанинопоља и Торецка; Руско напредовање код Купјанска (ВИДЕО/МАПА)
РАТ у Украјини – 1.120. дан.
19. 03. 2025. у 07:14 >> 03:35
Најновије из рубрике

КАКВА СИМБОЛИКА: Папа Фрања преминуо у априлу, једном од месеци у којем је преминуо највећи број папа
ПАПА Фрања преминуо је у понедељак у 07.35 часова, у 88. години живота, чиме је окончан период током којег је он био поглавар који је оставио неизбрисив траг у историји Римокатоличке цркве и то у априлу, који важи за један од месеци у којем је преминуо највећи број папа.
22. 04. 2025. у 19:13

ЗЕЛЕНСКИ: Спремни смо на директне разговоре са Русијом
Председник Украјине Володимир Зеленски је у уторак изјавио да је Украјина спремна за директне разговоре са Русијом након прекида ватре.
22. 04. 2025. у 19:10

НЕВЕРОВАТНО: Погледајте шта је Путин поклонио Трампу (ФОТО)
АМЕРИЧКА телевизијска мрежа ЦНН објавила је портрет који је у марту руски председник Владимир Путин послао као поклон америчком председнику Доналду Трампу.
22. 04. 2025. у 18:41

БЛУМБЕРГ: Макрон разматра распуштање парламента и расписивање превремених избора на јесен
ФРАНЦУСКИ председник Емануел Макрон разматра могућност распуштања парламента и одржавања ванредних парламентарних избора ове јесени, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
22. 04. 2025. у 18:30

СВЕТИ АЛОЈЗИЈЕ? НЕЋЕ МОЋИ! Како је Амфилохије спречио канонизацију Степинца - Ђедово "не" папи Фрању усред Ватикана
ПАПА Фрања преминуо је у понедељак, 21. априла, у 89. години живота, саопштио је Ватикан. Интересантна је прича о његовом познанству са данас такође покојним митрополитом Српске православне цркве, Амфилохијем Радовићем.
22. 04. 2025. у 18:28
Коментари (3)