СТИГЛА НОТА СТЕЈТ ДЕПАРТМЕНТА У КИЈЕВ: Вашингтон очекује да Украјина спроведе антикорупцијске реформе
ЛЕТОС је амерички Стејт департмент послао ноту Украјини у којој се наводи да Вашингтон очекује да Кијев спроведе антикорупцијске реформе, јавио је Си-Ен-Ен, позивајући се на изворе.

FOTO: AP/Tanjug
Напомиње се да су ове мере неопходне за наставак директне буџетске подршке земљи.
Администрација председника САД Џозефа Бајдена објавиће нови пакет помоћи Украјини ове седмице, јавио је лист "Политико" позивајући се на изјаву неименованог америчког званичника.
Портпарол Беле куће Карин Жан-Пјер рекла је јуче новинарима да ће САД послати нову војну помоћ Кијеву "у блиској будућности".
Она је истакла да ће нова помоћ Кијеву бити "порука Русији".
Препоручујемо

ЧЕКА СЕ БАЈДЕНОВО ЗЕЛЕНО СВЕТЛО: Пентагон спреман да испоручи Кијеву ракете дугог домета
03. 10. 2023. у 14:00

РАТ У УКРАЈИНИ: Кирби: Украјини остало још шест до осам недеља за покушаје контраофанзиве
03. 10. 2023. у 07:23 >> 00:37

СКАНДАЛ У СКОПЉУ ДОК ЗЕМЉА ПЛАЧЕ ЗА 60 МРТВИХ: "Срамота и бесчашће, ово нисам дозволио, нити ћу икада дозволити" (ВИДЕО)
ДИРЕКТОР Спортског центра „Борис Трајковски“ у Скопљу објавио је снимак испред сале, где је, према његовим речима, одржан дрифт догађај са 300 возила, иако је организатор пријавио да је у питању снимање спота. Том приликом, дошло је до десетак судара и причињена је штета.
17. 03. 2025. у 07:57

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (0)