ДЕМОНСТРАЦИЈЕ У ПАРИЗУ: Полиција евакуисала Трг Републике, у међувремену укинута забрана скупа
19. 10. 2023. у 19:50
ФРАНЦУСКА полиција хитно је вечерас евакуисала неколико хиљада људи који су учествовали на пропалестинском скупу на париском Тргу Републике.
Повезане вести
ПАРИЗ ПОСТАЈЕ ГРАД БИЦИКЛИСТА И ПЕШАКА: Шта француску престоницу очекује под новим градоначелником Емануелом Грегоаром
Париз је данас град којим се вози "брзином пужа" од 30 километара на сат, престоница у којој су чувене авеније и булевари често сужени на само једну коловозну траку, место у коме се девојке, а често и младићи, понекад прибојавају да с првим мраком користе приградску железницу на немирној периферији, кутак на планети где се за паркирање аутомобила даје понекад и више од 12 евра на сат.
30. 03. 2026. у 17:18
ПОЖАР У ПАРИСКОМ "БРИСТОЛУ": Евакуисани амерички глумци
Велики пожар захватио је чувени париских хотел "Бристол".
25. 03. 2026. у 16:39
ФРАНЦУЗИ БИРАЈУ ИЗМЕЂУ ЕКСТРЕМА: Поуке из првог круга локалних избора у Француској
Први круг локалних избора одржаних у Француској јасно је показао тенденцију раста снага странака с крајњих полова политичког спектра.
17. 03. 2026. у 07:00
Најновије из рубрике
уживоБУКТИ РАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Гори америчка база у Багдаду; Трамп добио одговор из Ирана (ВИДЕО)
РАТ на Блиском истоку ушао је у 38. дан, а регион је и даље погођен насиљем и ескалацијом, док међународна заједница покушава да реагује
06. 04. 2026. у 07:27 >> 12:38
БИВШИ САВЕТНИК ОБАМЕ ОШТРО КРИТИКУЈЕ: Видећемо да ли ће америчка војска рећи „не“ Трампу
БЕН Роудс, бивши заменик саветника за националну безбедност Барака Обаме, оштро је критиковао приступ америчког председника Доналда Трампа рату са Ираном, извештава Би-Би-Си.
06. 04. 2026. у 12:18
"АМЕРИКАНЦИ СУ ПОКАЗАЛИ СВОЈУ РАЊИВОСТ" Лукашенко јасан: Не постоји земља која може да победи Иран
НИЈЕДНА земља не може да победи Иран, сукоб треба да се оконча, изјавио је белоруски председник Александар Лукашенко.
06. 04. 2026. у 12:06
ЖЕНА СЕ ПОРОДИЛА У АВИОНУ: Несвакидашња ситуација на лету, контролор насмејао све предлогом
ПУТНИЦА на лету из Јамајке за Њујорк породила се непосредно пре слетања, а необичан догађај обележила је и шаљива опаска контролора лета који је предложио име за бебу.
06. 04. 2026. у 11:51
ШПАНЦИ СМАТРАЈУ ДА ЈЕ ВЕЋА ПРЕТЊА ТРАМП НЕГО ПУТИН: Амерички председник убедљиво на првом месту црне листе, али ево ко се још нашао
ГРАЂАНИ Шпаније сматрају да амерички председник Доналд Трамп представља највећу претњу светском миру, већу него руски председник Владимир Путин или израелски премијер Бењамин Нетањаху, показало је данас објављено истраживање.
06. 04. 2026. у 11:37
Коментари (0)