БЛИНКЕН УПОЗОРИО НА НОВУ ПРЕТЊУ: "Иран и земаље које су под његовим утицајем ризик за ескалацију рата"
АМЕРИЧКИ државни секретар Ентони Блинкен изјавио је данас да Вашингтон види потенцијал за ескалацију текућег рата на Блиском истоку због акција Ирана и земаља које су под његовим утицајем у региону.
Фото Танјуг/АП
САД не желе ескалацију, рекао је Блинкен у интервјуу за Ен-Би-СИ њуз, пренео је Ројтерс.
Он је додао да се САД надају да ће палестинска исламистичка група Хамас ослободити још талаца.
БОНУС ВИДЕО: ГАЗА ПОД БОМБАМА - Израел лансирао ракете - Велики ваздушни напад у току ноћи
Препоручујемо
ВАЖНА ОДЛУКА ЗА ПОМОЋ ПАЛЕСТИНЦИМА И ГАЗИ: Блинкен позвао да прелаз Рафа остане отворен
21. 10. 2023. у 17:56
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (2)