ФРАНЦУСКА У СТРАХУ ОД НОВОГ ТЕРОРИСТИЧКОГ НАПАДА: Појачана безбедност на аеродромима и у железници

Танјуг

22. 10. 2023. у 20:22

ФРАНЦУСКА, која је подигла ниво приправности у борби против тероризма на највиши степен, додатно ће појачати безбедност на аеродромима око главног града и у железничком саобраћају, након бројних лажних дојава о подмеднутим бомбама, рекао је данас министар саобраћаја Клемон Бон.

ФРАНЦУСКА У СТРАХУ ОД НОВОГ ТЕРОРИСТИЧКОГ НАПАДА: Појачана безбедност на аеродромима и у железници

Фото АП

Безбедносне патроле на париским аеродромима биће повећане за 40 одсто, а особље националне железничке компаније СНЦФ ће бити појачано за 20 одсто, док ће додатне полицијске екипе патролирати железничким станицама, додао је Бон, пренео је Франс интер.

Француска је на највишем нивоу приправности од 13. октобра, када је 20-годишњи мушкарац убио професора у гимназији у граду Арас на северу Француске.

- Саобраћајне мреже су места на којима је забележен велики пораст напада - истакао је Бон, пренео је Ројтерс.
 

БОНУС ВИДЕО: УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ ПОЈАСА ГАЗЕ - Припадници Хамаса хватају таоце на граници са Израелом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Путин у неверици! Одредио човека да уведе ред - сви му одбили послушност!