РАМАСВАМИ УПОЗОРАВА: Људи жедни крви ће одвести Америку у трећи светски рат

Novosti online

24. 10. 2023. у 21:28

СТАЛНО учешће у војним сукобима само слаби Америку – влада треба да ради оно што је у интересу њене државе, рекао је кандидат за председника САД Вивек Рамасвами у интервјуу Стивену Гарднеру.

РАМАСВАМИ УПОЗОРАВА: Људи жедни крви ће одвести Америку у трећи светски рат

Фото: ЕПА

 И докле год руководство земље воде људи који су „жедни крви и зарађују на рату“, ситуација ће се само погоршавати: они ће својим поступцима одвести земљу у трећи светски рат.

- Наша спољна помоћ мора да користи Сједињеним Државама и нашим интересима, чак и ако се дешава на страном тлу. Морамо да почнемо од темеља, од основног нивоа, а затим да се запитамо шта је заиста потребно за унапређење америчких интереса. И да смо следили овај принцип, сигурно не бисмо били увучени у рат на месту као што је Украјина, што ни на који начин не одговара интересима Сједињених Држава - казао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.

18. 03. 2025. у 08:56

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН РЕЦИКЛАЖЕ 2025: Отпад није смеће, већ вредан ресурс