ТРАМПУ СУДЕ: Иванка сведочи

Novosti online

08. 11. 2023. у 16:55

ИВАНКА Трамп почела је са сведочењем у грађанској парници против свог оца, браће и породичног предузећа по оптужбама за превару.

ТРАМПУ СУДЕ: Иванка сведочи

Фото: ЕПА

Одлука да Иванка мора да сведочи донета је више недеља након почетка суђења по тужби државног тужиоца Њујорка Летише Џејмс против бившег председника Доналда Трампа, синова Дона млађег и Ерика, Трампове организације и неких руководилаца.

Након што је њено име скинуто из случаја пре неколико месеци, њени адвокати и одбрана тврдили су да Иванка не би требало да сведочи, напомињући да се одселила из Њујорка и напустила посао у Трамповој организацији 2017. године.

Адвокати су тврдили да бивша извршна потпредседница Трампове организације има релевантне информације.

Судија Артур Енгорон стао је на страну тужиоца, позивајући се на документе који показују да Иванка Трамп наводно има власничке или управљачке везе са неким предузећима у Њујорку и још увек поседује станове на Менхетну.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА! Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.

07. 08. 2025. у 16:00

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију