ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД У МОСКВИ: Паника на железничкој станици - Мушкарац хтео да је дигне у ваздух (ВИДЕО)

ПОКУШАЈ терористичког напада спречен је на железничкој станици у Москви.

ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД У МОСКВИ: Паника на железничкој станици - Мушкарац хтео да је дигне у ваздух (ВИДЕО)

Фото: Профимедиа/Илустрација

Како преносе тамошњи медији, мушкарац који је планирао да дигне у ваздух цистерну на железничкој станици ухапшен је у Москви, рекла је новинарима Јулија Иванова, помоћница начелника Главног директората Истражног комитета у руској престоници.

– У Москви је приведен мушкарац због планирања терористичког акта на територији Московске области – рекла је представница Истражног комитета.

Осумњичени је од за сада непознатог лица добио задатак да за новац изведе терористички напад. 

Против њега је покренут кривични поступак на основу два члана, преносе "РИА Новости". 

БОНУС ВИДЕО:

ВУЧИЋ ЈЕ ЖРТВА МЕДИЈСКОГ ТЕРОРА: Више од 110 сати негативног програма о председнику

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!