СЕВЕРНА КОРЕЈА ПРЕЛОМИЛА: Никада нећемо разговарати са САД о нашем суверенитету

Тањуг

29. 11. 2023. у 23:55

СЕВЕРНА Кореја је саопштила да се никада неће наћи лицем у лице са Сједињеним Америчким Државама да би се разговарало о њеном суверенитету, пренела је данас севернокорејска државна новинска агенција КЦНА.

СЕВЕРНА КОРЕЈА ПРЕЛОМИЛА: Никада нећемо разговарати са САД о нашем суверенитету

Фото АП

Ким Јо Џонг, висока севернокорејска званичница и сестра моћног севернокорејског лидера Ким Џонг Уна одбацила је америчке критике због недавног лансирања севернокорејског извиђачког сателита, преноси Ројтерс.

Према њеним речима реч је о "двоструким стандардима и арбитрарној пракси" који нарушавају регионални мир и стабилност. 

Севернокорејска агенција КЦНА је у међувремену пренела да је председник државе Ким Џон Ун прегледао фотографије америчке поморске базе у Сан Дијегу и ваздушне базе Кадена у Јапану, снимљене шпијунским сателитом.
 

БОНУС ВИДЕО: УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ ПОЈАСА ГАЗЕ - Припадници Хамаса хватају таоце на граници са Израелом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

Коментари (0)

РУСИЈА ШОКИРАНА ОНИМ ШТО ЈЕ УРАДИО ДЕЈАН СТАНКОВИЋ: Ово нико није очекивао! (ВИДЕО)