ПОЖАР НА ПИЈАЦИ У РОСТОВУ: Проширио се на површину од 3.000 квадратних метара
ПОЖАР који је избио на пијаци у јужном руском граду Ростову на Дону проширио се на површину од 3.000 квадратних метара, рекао је градоначелник Алексеј Логвиненко.

Фото: Принстркин/Јутјуб/Ján Kruták
Нема пријављених жртава, саопштио је градоначелник на Телеграму.
Министарство за ванредне ситуације Русије саопштило је раније да ватра букти на површини од 1.500 квадратних метара. Како је саопштило министарство, пожар је избио на тезгама са робом широке потрошње, преноси ТАСС.
Руско Министарство унутрашњих послова саопштило је да су полицијске јединице послате да ограде подручје пијаце.
Према речима градоначелника, нема опасности да се пожар прошири на стамбене објекте.
БОНУС ВИДЕО - РУСКА ПАЦИФИЧКА ФЛОТА: Извођење вежбе одбране Северног морског пута

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)