САМ СЕБИ ПОВЕЋАО ПЛАТУ: Божић - Алексић опустошио општинску касу

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

30. 11. 2023. у 22:59

ЧЛАНИЦА Председништва Српске напредне странке Сандра Божић реаговала је на Алексићеву изјаву о стању ЕПС.

САМ СЕБИ ПОВЕЋАО ПЛАТУ: Божић - Алексић опустошио општинску касу

Фото приватна архива

Страхота је то шта си ти урадио од Општине Трстеник!

Отерао си у дужничко ропство општинску касу док си себи, својој тазбини и пајтосима напунио џепове милионима!

А онда ти све то није било доста па си једини у историји председник општине који је сам себи повећао плату!

То да немаш кантар кажу и сами грађани Трстеника који су добро осетили на својој кичми како је изгледао твој лоповлук и бахаћење!

Ту твоју причу од трактора до првог милиона сви знамо, па неком другом причај бајке!

Кад тад истина изађе на видело, питај Микетића!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (82)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу