КАКАВ УДАРАЦ ЗА ЗЕЛЕНСКОГ ИЗ СВОЈЕ ЗЕМЉЕ: Украјинском председнику се ово неће нимало свидети
УКРАЈИНЦИ више верују главнокомандујућем Оружаних снага Украјине Валерију Залужном него председнику државе Владимиру Зеленском, према истраживању социолошке групе Ратинг.
Фото Танјуг/АП
- Поверење Украјинаца у главнокомандујућег Валерија Залужног премашило је поверење у председника Володимира Зеленског. Залужном "потпуно верује" 63 одсто испитаника, а Зеленском 39 одсто, 19 одсто њих "прилично верује" Залужном, а председнику 33 процента - наведено је у резултатима анкете.
Како се додаје, поверење у главнокомандујућег оружаних снага остаје на нивоу од 82 одсто, а у украјинског председника 72 одсто, показују резултати истраживања, преноси Страна.уа
БОНУС ВИДЕО:
"ОТИСАК" Министарка пољопривреде Јелена Танасковић у подкасту "Новости" о актуелним питањима
Препоручујемо
"УКРАЈИНА У ОЧАЈНОЈ СИТУАЦИЈИ" Амерички професор признао: Нисмо озбиљно схватили Русију
02. 12. 2023. у 14:26
СТОЛТЕНБЕРГ ЗАЛЕДИО УКРАЈИНУ: Кијеву стигла порука коју нико није желео да чује
02. 12. 2023. у 12:39
НЕМАЧКИ МЕДИЈИ ТВРДЕ: НАТО не жели да чује ни за прошлу, ни за будући офанзиву Кијева
02. 12. 2023. у 08:55
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)