ПУЦЊАВА У ЦЕНТРУ БРИСЕЛА: Рањене четири особе
НАЈМАЊЕ четири особе су повређене вечерас у пуцњави у Бриселу, саопштила је локална полиција.

FOTO: Tanjug/AP
Према писању медија, није реч о терористичком нападу, а листа "Ле Соир" наводи да је живот једне особе угрожен, преноси поратл Брушелс Тимес.
-Примили смо извештај о пуцњави која се догодила на Авенији де ла Тоасон д’ор око 19.30 часова. Наше службе су одмах изашле на лице места", рекла је портпаролка полиције Илсе Ван де Кир.
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо

ПУЦЊАВА У СКАДАРЛИЈИ: Радник обезбеђења рањен у стомак и руке, хитно превезен у болницу
04. 12. 2023. у 00:49

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност
БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.
22. 04. 2025. у 12:01

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (0)