СИРИЈА: У нападу израелског дрона погинуле четири особе
08. 12. 2023. у 19:33
ЧЕТИРИ особе су погинуле када је израелски дрон погодио аутомобил који се потом запалио на југозападу Сирије, саопштила је данас Сиријска опсерваторија за људска права са седиштем у Лондону.
Повезане вести

ЖЕСТОКИ СУКОБИ У ДАМАСКУ Џоланијеви џихадисти ратују против Друза: Израелски тенкови на 60 км од Дамаска чекају команду за напад
ОД синоћ и јутрос избијају жестоке борбе између џихадиста Ал-Јоланија и Друза у кварту Џарамана у Дамаску. У сукобима је једна особа погинула, а више их је рањено, преносе локални извори.
03. 03. 2025. у 20:11
Најновије из рубрике

„ДО ПОСЛЕДЊЕГ УКРАЈИНЦА“ Огласила се Захарова пред преговоре у Истанбулу - У Кијеву ни не помишљају на успостављање мира
У УКРАЈИНИ не размишљају ни о каквом миру, Кијев тежи наставку крвопролића и рата „до последњег Украјинца“, изјавила је портпарол Министарства спољних послова Русије Марија Захарова.
15. 05. 2025. у 11:02

уживоРАТ У УКРАЈИНИ: Напад на фабрику у граду Суми; Све очи упрте у Истанбул, стигла руска делегација
РАТ у Украјини - 1.177. дан. Руска војска ослободила је насеље Михајловка у ДНР. У Истанбулу се у четвртак одржавају први за три године директни преговори између Русије и Украјине на предлог руског председника Владимира Путина. Руску делегацију на преговорима предводи помоћник председника Владимир Медински.
15. 05. 2025. у 08:02 >> 08:50

ОХРАБРУЈУЋА ПОРУКА ИЗ ВРХА НАТО: Огласио се Марк Руте пред разговоре у Истанбулу
ГЕНЕРАЛНИ секретар НАТО-а Марк Руте изјавио је да је Турска одговарајуће место за успешне преговоре између Русије и Украјине.
15. 05. 2025. у 08:47

ПРЕД ПУТ У ИСТАНБУЛ: Путин одржао састанак са руском делегацијом
РУСКИ председник Владимир Путин одржао је синоћ састанак ради припреме предстојећих преговора са украјинском страном у Истанбулу, рекао је јутрос новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков.
15. 05. 2025. у 08:26

НОВИ РАТ НА ПОМОЛУ, АРАПСКА ДРЖАВА ПОНОВО У ПЛАМЕНУ: Избили застрашујући сукоби у престоници, убијен вођа наоружане групе (ВИДЕО)
ОРУЖАНИ сукоби избили су у понедељак увече у Триполију, главном граду Либије, а пуцњава је одјекивала у центру града и другим деловима либијске престонице након извештаја да је вођа наоружане групе убијен, рекла су три становника Ројтерсу телефоном.
15. 05. 2025. у 07:31
Коментари (0)