ТУРСКА ВОЈСКА УПАЛА У СИРИЈУ: Борбе са екстремистима ХТС
У СИРИЈИ се наставља ескалација као резултат борбе за власт унутар групе Хајат Тахрир ал-Шам у Идлибу.

Фото: AP Photo/Lefteris Pitarakis
Ово што се дешава највероватније је повезано са једним од вођа групе, Абу Ахмедом Закуром, који је побегао из Идлиба од унутрашњих партијских чистки.
Претпоставили смо да би његов долазак у Азаз под заштитом турских обавештајаца могао да постане разлог да ХТС покуша да прошири своју зону утицаја.
Судећи по мерама које предузимају Оружане снаге Турске, то неће бити тако лако.
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)