ЧЕТИРИ ЗЕМЉОТРЕСА ПОГОДИЛА ТУРСКУ: Подрхатавања различитог интезитета догодила су се у року од сат времена
ЧЕТИРИ земљотреса различите јачине погодила су Турску данас у јако кратком размаку.
Фото: Танјуг/АП
Први јачине 1.5 степени Рихтера, уједно и најслабији, догодио се око 16 часова, у источној Турској, а након само 6 минута, подрхтавало је тло у централном делу земље, преноси ЕМСЦ.
Земљотрес од 3.2 Рихтерове снаге погодио је западни део Турске, а одмах за њим уследио је још један од 2.5 степени у источном делу земље.
Иначе, јуче су два земљотреса погодила касно после подне и вечерас турско-иранску границу.
За сада нема информација да ли је причињена материјална штета и да ли има повређених.
(Телеграф)
Препоручујемо
ТЛО СЕ НИКАКО НЕ СМИРУЈЕ: Нов земљотрес јачине седам степени погодио је Јапан
01. 01. 2024. у 15:19
НОВОГОДИШЊЕ ИЗДАЊЕ ВОДИТЕЉКЕ: Косјерина мами уздахе у уској, црвеној хаљини (ФОТО)
31. 12. 2023. у 10:23
УРАДИО ДНК ТЕСТ ДА НАЂЕ РОДИТЕЉЕ: Чекао га је низ шокантних октрића о његовом пореклу
31. 12. 2023. у 12:32
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)