ХОРОР ПРЕД НОВУ ГОДИНУ: Српски дечак (15) задавио девојку у Немачкој? Његов отац прошле године починио језив злочин

Марко Колашинац
Марко Колашинац

03. 01. 2024. у 07:30

ДЕЧАК (15), који је наводно син Србина који је у априлу убио дете (7) испред школе у Улму, ухапшен је у Немачкој због сумње да је задавио своју девојку (15).

ХОРОР ПРЕД НОВУ ГОДИНУ: Српски дечак (15) задавио девојку у Немачкој? Његов отац прошле године починио језив злочин

Фото: EPA

Злочин се догодио уочи Нове године у једној шуми код Улма, а осумњичени тинејџер је наводно након злочина позвао полицију и рекао да је убио своју девојку.

Када су патроле стигле на лице места, девојчицу су пронашли без свести. Она је хитно превезена у болницу где је преминула 1. јануара у јутарњим сатима.

Медији преносе да је осумњичени дечак син Србина који је на васкршњи понедељак 2023. године у Улму убио своју седмогодишњу пасторку, што тужилаштво није ни потврдило ни демантовало. Подсетимо, полиција је Србина пронашла одмах након убиства девојчице и ухапсила, а у новембру је проглашен неурачунљивим и пребачен је у психијатријску установу.

Према незваничним сазнањима, Србин је наводно током суђења рекао да је помно изучавао религију те да "му је у неком тренутку постало јасно да мора да жртвује једно своје дете Богу".

Његов малолетни син сада је у притвору због оптужби за убиство, а нејасно је зашто је дошао на идеју да убије, као и шта је био мотив да задави девојчицу.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Kijanje, suzenje očiju i loš san – kako prekinuti začarani krug ALERGIJE?