ПОСЛЕДЊИ СНИМАК БРИТАНКЕ (20) КОЈА ЈЕ УМРЛА У БЕОГРАДУ: "Видимо се на другој страни" (ВИДЕО)
БРИТАНКА која је умрла у Београду након операције желуца у Турској објавила је снимак на Тиктоку неколико дана пре операције.

Фото: Принтскрин
Морган Рибеиро (20) је заказала операцију у Турској након што је наводно годинама трпела злостављање због свог изгледа.
Заједно са својим дечком отпутовала је у Турску где је 5. јануара имала заказану операцију желуца.
Неколико дана пре операције објавила је снимак на Тиктоку, који је, нажалост, и њен последњи.
- Мој последњи пост пре операције губитка тежине - видимо се на другој страни - пише на снимку на којем се види Морган, док на крају показује знак за мир.
Три дана након операције, речено јој је да може безбедно да се врати кући. Међутим, Морган је постало лоше током лета за Лондон, због чега је авион принудно слетео на аеродром у Београду.
Морган је добила инфекцију након што јој је танко црево пресечено током поступка.
Двадесетогодишњакињи је извађено више од 10 цм танког црева, али је потом 9. јануара доживела срчани удар. Стављена је у индуковану кому, али је четири дана касније умрла у болници у Београду.
Њена мајка Ерин Гибсон (44) сада покушава да скупи више од 10.000 евра како би ћеркино тело допремила кући.
(Телеграф)
Препоручујемо

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)