РУСКИ ЛИДЕР НИКАД ЈАСНИЈИ: Путин објаснио од чега човечанство неће побећи
ЧОВЕЧАНСТВО не може да избегне употребу водоничне енергије у наредним деценијама, изјавио је председник Русије Владимир Путин на отварању модерних кампуса у регионима Руске Федерације у онлај формату.
FOTO: Tanjug/AP
„Шта год да причају о водоницима, шта год да причају о потреби развоја алтернативних врста енергије – то се мора радити, ми то радимо у Русији и без икакве сумње ћемо и наставити – али од водоничне енергије у наредним деценијама, много деценија, човечанство неће побећи“, рекао је Путин.
Он је нагласио да је то „медицинска чињеница“.
Путин је напоменуо да водоничну енергију треба унапредити и да се размишља о томе да буде што чистија.
(Спутњик)
Препоручујемо
ПУТИН ЈЕ БИО У ПРАВУ: Нови потез Вашингтона само доказао речи руског лидера
31. 01. 2024. у 17:40
"ПОТИСКИВАЋЕМО ИХ НАЗАД" Жестоке Путинове речи за несаницу власти у Кијеву
31. 01. 2024. у 16:31
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)