ВОЈСКА САД: Оборили смо неколико беспилотних летелица изнад Црвеног мора (ВИДЕО)
АМЕРИЧКА Централна команда (Центцом) саопштила је данас да су америчке снаге обориле неколико беспилотних летелица изнад Црвеног мора.
Фото Танјуг/АП
Летелице су оборене у петак, а додаје се и да су уништена четири дрона која су побуњеници Хути планирали да испале са територије Јемена, наводи Ротјерс.
-Америчке снаге идентификовале су беспилотне летелице у областима које контролишу Хути у Јемену и утврдиле да представљају непосредну претњу теретним бродовима и америчким ратним бродовима у региону, истакли су из Центцома.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо
ОСВЕТНИЧКИ НАПАД АМЕРИКЕ: Бомбардовани положаји сирисјских савезника код Ал-Мајадина
02. 02. 2024. у 22:28
АМЕРИЧКИ СТРАТЕШКИ БОМБАРДЕРИ ПОЛЕТЕЛИ: Пентагон најавио масован удар на Хуте у наредних 48 часова (ВИДЕО)
02. 02. 2024. у 19:25 >> 20:24
ОБОРЕНА БАЛИСТИЧК РАКЕТА ИЗНАД ИЗРАЕЛА: Хути послали пројектил на луку Елијат(ВИДЕО)
02. 02. 2024. у 18:50
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)