УСКОРО СА ПУТИНОМ ОЧИ У ОЧИ: Објава Такера Карлсона из Москве затресла свет - у све укључен и Илон Маск

Марко Колашинац
Марко Колашинац

06. 02. 2024. у 20:11

АМЕРИЧКИ новинар Такер Карлсон објавио је на друштвеним мрежама да ће ускоро интервјуисати руског председника Владимира Путина.

УСКОРО СА ПУТИНОМ ОЧИ У ОЧИ: Објава Такера Карлсона из Москве затресла свет - у све укључен и Илон Маск

Фото: Твитер

Како је навео, тај интервју с Путином ради јер Американци "немају никакву представу о томе шта се дешава у Русији и у Украјини".

- У Москви смо... како бисмо интервјуисали .... Путина. Ускоро ћемо то урадити - навео је он у видео-поруци.

Фото: Твитер

 

Такође је рекао да је Илон Маск, власник мреже "Икс" на којој је Карлсон објавио видео, неће блокирати интервју са руским председником када буде објављен на тој друштвеној мрежи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле делије (ВИДЕО)