ПОСЛЕ ИНТЕРВЈУА СА ПУТИНОМ ТАКЕР КАРЛСОН У БЕОГРАДУ! Полетео за Србију
АМЕРИЧКИ новинар Такер Карлсон је напустио Русију јутрос, у 4.15 по московском времену, авионом који лети на линији Москва-Београд са аеродрома Шереметјево. Истовремено, потврдио је писања медија да ће интервју са председником Русије Владимиром Путином бити објављен 9. фебруара у поноћ по српском времену.
Foto: Profimedia
"Такер Карлсон интервјуише руског председника Владимира Путина. Биће објављен сутра у 18.00 по источноамеричком времену", наводи се на Карлсоновој Инстаграм страници, преноси Спутњик.
На друштвеним мрежама се појавила фотографија Карлсона у авиону. Телеграм канал Мач је објавио да је амерички новинар напустио Москву летом на линији Москва-Београд.
Раније је прес-секретар шефа државе Дмитриј Песков потврдио да се Карлсон састао и разговарао са Путином. Очекује се да ће се резултат разговора појавити на страници новинара на Иксу (бивши Твитер) и на његовом сајту.
Карлсон је у уторак рекао да ће сада тражити састанак са украјинским председником Владимиром Зеленским, чији сви претходни интервјуи у америчким медијима немају везе са новинарством, већ су пропаганда.
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)