ДРАМА У ГРАЦУ - ЧОВЕК ИЗ БиХ УПАО СА БЕБОМ У РЕКУ! Спасио их случајни пролазник

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

13. 02. 2024. у 23:30

ПРАВА трагедија спречена је данас на обали реке Мур, у Грацу када је држављанин БиХ (51) шетајући са бебом упао у реку.

ДРАМА У ГРАЦУ - ЧОВЕК ИЗ БиХ УПАО СА БЕБОМ У РЕКУ! Спасио их случајни пролазник

Фото: АП

Наводно, њему је позлило због чега је и дошло до пада.

На њихову срећу све се дешавало пред очима 36-годишњег младића, који је џогирао поред реке. Он им је притекао у помоћ, а затим звао хитну помоћ и спасилачле службе.

Како преносе аустријски медији, све се десило око 14 сати, у четврти Грац-Рум. Иако му је позлило, човек је био довољно присебан да бебу држи изнад воде.

Младић је одмах притрчао, а убрзо су дошле и спасилачке екипе, које су одмах збринуле човека и бебу.

Ни мушкарац нити беба нису имали видљиве повреде, али су били натопљени водом и потхлађени. Одмах су пребачени у Државну болницу у Грацу, а беба на Одељење педијатрије.

Медији преносе да је реч о држављанину БиХ, који има пребивалиште у Грацу. Он је изашао у шетњу са петомесечном бебом, која је била у колицима.

Обоје су задржани на даљим испитивањима.

(Курир.рс/Независне новине)

БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ДАЛА ПУТИНУ ПОВОД ДА ЈЕ РАСТУРИ ОД БОМБАРДОВАЊА Трамп упозорава на жестоку ескалацију