ШОЈГУ ПОДНЕО РАПОРТ, ПУТИН ЧЕСТИТАО: Авдејевка потпуно у руским рукама
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин честитао је руској војсци на заузимању Авдејевке, рекавши да је реч о важној победи, саопштио је данас портпарол Кремља Дмитриј Песков.

FOTO: Tanjug/AP
- Владимир Путин је у Кремљу саслушао извештај министра одбране Сергеја Шојгуа о заузимању Авдејевке. Председник је честитао нашој војсци и борцима на тако важној победи - навео је Песков, преноси РИА.
Шојгу је претходно поднео извештај Путину у којем је навео да је руска војска у потпуности преузела контролу над Авдејевком, додавши да је ту акцију извела војна групација "Центар" под командом Андреја Мордвичева.
БОНУС ВИДЕО: ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (0)