УКРАЈИНСКЕ дипломате ухваћене су у шверцу цигарета на граници са Мађарском, јавила је украјинска агенција УНИАН.
Повезане вести

СИЈАРТО ОДБРУСИО ЗЕЛЕНСКОМ: Украјина погрешно мисли да се може придружити ЕУ без подршке Мађарске
Мађарски министар спољних послова Петер Сијарто изјавио је данас да Министарство спољних послова Украјине погрешно мисли да се та земља може придружити Европској унији без подршке грађана ЕУ, међу којима су и Мађари.
26. 06. 2025. у 23:53
Најновије из рубрике

СТРАДАЛО 69 ЉУДИ У ЗЕМЉОТРЕСУ: Многи страхују да се врате кући због могућих накнадних потреса
ЗЕМЉОТРЕС у острвској провинцији Цебу на Филипинима однео око 69 људских живота
01. 10. 2025. у 18:36

ИНСПЕКЦИЈА УТВРДИЛА: У овој земљи мање од 10 одсто склоништа исправно, места само за 40.000 људи
МИНИСТАРСТВО одбране Републике Словеније закључило је након четворомесечне ревизије да ситуација са склоништима за заштиту од природних и других катастрофа у Словенији није добра и да склоништа могу да приме само 40.000 људи.
01. 10. 2025. у 18:22

ПЕСКОВ: Русија преферира јачање своје војске, а истовремено остаје пуни поборник мира
РУСИЈА преферира да јача своје оружане снаге, а да притом остане пуни поборник мира.
01. 10. 2025. у 18:20

КИНЕСКИ ШАМАР ТРАМПУ: Нови поглед на ловца 6. генерације Ј-50 који је годинама испред америчког Ф-47 (ВИДЕО)
НОВИ снимци су по први пут пружили детаљан поглед на ловац шесте генерације за ваздушну надмоћ који развија Shenyang Aircraft Corporation за Кинеско народноослободилачко ратно ваздухопловство, а који је први пут виђен 26. децембра 2024. године.
01. 10. 2025. у 18:11

МАКРОН ПОРУЧИО: Европа је у сукобу са Русијом
ЕВРОПА се налази у конфронтацији са Русијом, изјавио је председник Француске Емануел Макрон.
01. 10. 2025. у 17:51
Коментари (0)