КАМАЛА ХАРИС ПОСЛЕ "СУПЕРУТОРКА": Трамп мора бити заустављен
ЛИДЕР републиканаца Доналд Трамп мора бити заустављен, изјавила је данас актуелна потпредседница САД Камала Харис.
Фото АП
Она је "суперуторак" описала као тренутак који даје енергију за кампању који заједно воде амерички председник Џо Бајден и она.
- Американци показују да осећају колико су хитни ови избори и да су спремни да стану уз председника Бајдена и мене у овој борби за заштиту наших основних слобода. Председник и ја знамо да се реизбор мора заслужити и наставићемо да радимо на томе да допремо до сваког могућег бирача. Победа у борби за заштиту наших основних слобода неће захтевати ништа мање - истакла је Харисова.
Препоручујемо
РАЗГОВОР ОД КОЈЕГ ДРХТИ ЕВРОПА: Путин и Шредер се састали у Кремљу у четири ока
05. 06. 2026. у 21:42
СМЕЊЕН ЕГЗОРЦИСТА ВАШИНГТОНСКЕ НАДБИСКУПИЈЕ: Повезао НЛО са деловањем демона
05. 06. 2026. у 21:33
ФИЦО ПОРУЧИО ИЗ ТИВТА: Ево које су земље најбоље припремљене за придруживање ЕУ
05. 06. 2026. у 21:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда
РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
05. 06. 2026. у 11:49
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)