ТРАМП ИМПРЕСИОНИРАН: "Нема бољег и паметнијег лидера... он је фантастичан"
10. 03. 2024. у 09:25
БИВШИ председник САД Доналд Трамп назвао је мађарског премијера Виктора Орбана "фанатастичним лидером", након што га је угостио у својој резиденцији у Мар-а-Лагу у америчкој савезној држави Флорида.
Повезане вести
"НЕЋУ ДА ПОЗОВЕМ ТРАМПА! АКО БЕЛА КУЋА ХОЋЕ ДА СЕ ЈАВИ - ДОСТУПНИ СМО" Мађар послао озбиљну поруку Вашингтону, али и Москви
У СКОРО двоипочасовном обраћању од данас, победник на јучерашњим изборима у Мађарској, Петер Мађар је добио питање о својим контактима са САД, с обзиром на јасну подршку америчке администрације његовом ривалу Виктору Орбану уочи избора.
13. 04. 2026. у 18:25
Најновије из рубрике
КАЦ ОДБРУСИО ТРАМПУ: Не треба нам ничије одобрење да останемо у Либану!
ИЗРАЕЛСКИ министар одбране Израел Кац одбацио је данас тврдњу америчког председника Доналда Трампа да ће се Израел повући из Либана.
09. 07. 2026. у 09:26
РУС О СКРИВЕНИМ НАМЕРАМА ЕВРОПЕ: "То им је параван за припрему нове етапе ескалације"
ЕВРОПСКЕ земље посматрају могуће преговоре са Москвом као параван за припрему нове етапе ескалације, изјавио је за РИА Новости заменик министра спољних послова Русије Михаил Галузин.
09. 07. 2026. у 09:25
ТЕШКЕ ОПТУЖБЕ ТЕХЕРАНА: САД напале Иран и током примирја, најмање 14 мртвих
НАЈМАЊЕ 14 особа је погинуло, а 78 је повређено у америчким нападима на иранске провинције током последњих 48 сати, саопштило је данас иранско Министарство здравља.
09. 07. 2026. у 09:25
КАРАКАС ТРАЖИ ОД ЛОНДОНА СВОЈЕ ЗЛАТО: Родригез упутила писмо британском краљу
БРОЈ погинулих у два разорна земљотреса која су 24. јуна погодила Венецуелу порастао је на 3.811, док је 16.740 људи повређено, а 17.907 остало без домова, изјавио је данас председник Народне скупштине Хорхе Родригез.
09. 07. 2026. у 09:22
"ЗАР ТО НЕ УТИЧЕ НА ВАШЕ САМОПОШТОВАЊЕ?" Марк Руте у непријатној ситуацији због шкакљивог питања новинара (ВИДЕО)
ГЕНЕРАЛНИ секретар НАТО-а Марк Руте добио је "непријатно" питање на конференцији за медије након НАТО самита који је 7. и 8. јула одржан у Анкари.
09. 07. 2026. у 09:02
Коментари (0)