ЗАХАРОВА ЈАСНА: Једине црвене линије Литваније су њене границе
ОД „црвених линија“ Литванија има само границе, сматра представница руског министарства спољних послова Марија Захарова.

Фото: ЕПА
- Једине црвене линије Литваније су границе. Да их нису сами укинули? - написала је Захарова на свом Телеграм каналу, коментаришући речи литванског министра спољних послова Габријелијуса Ландсбергиса да је сада прави тренутак да се разговара о слању западних трупа у Украјину и „укидању црвених линија“.
Литвански министар је у интервјуу француском издању Оуест Франце рекао да подржава француског председника Емануела Макрона, који није искључио могућност слања трупа у Украјину.
- Ово је право време за такве дискусије. Почетак разговора ће нам омогућити да одбацимо црвене линије које смо сами себи поставили - рекао је Ландсбергис.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: СРПКИЊА ДАРОВАЛА ПРЕДСЕДНИКА РУСИЈЕ - Икона Аве Јустина за Путина
Препоручујемо

ИРАНСКИ МИНИСТАР: Западне земље које снабдевају Украјину оружјем не желе крај сукоба
11. 03. 2024. у 21:50

ЛЕЧИЋ ГОВОРИО О ТУЖБИ: Контактирао сам са родитељима Милене Радуловић
10. 03. 2024. у 11:46

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)