АУТОМОБИЛОМ СЕ ЗАБИО У ЗИДИНЕ КРАЉЕВСКЕ РЕЗИДЕНЦИЈЕ: Возилом пробио капију чувеног Виндзора
АУТОМОБИЛ се јутрос забио у зидине замка Виндзор, преноси Дејли мејл.

Foto: Pixabay
Предњи део аутомобила марке волво забио се у зидине краљевске резиденције у Беркширу, а у судар су такође била укључена још два возила.
Полицајци су затворили пут, а локални аутобуси су преусмерени да иду другим путем.
Портпарол полиције саопштио је да је улица затворена у оба смера због судара у друмском саобраћају. Вероватно ће остати затворена још неко време.
Подсећања ради, пре само три дана је британска полиција интервенисала након што се аутомобил забио у капију Бакингемске палате.
Локални медији наводе да је ухапшен мушкарац.
Очевидац је навео да је чуо "гласан прасак" када је возило пробило капију чувене краљевске резиденције у центру Лондона.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: ВАЗДУШНИ НАПАД НА СТАМБЕНИ КОМПЛЕКС: Израелци бомбардовали стамбене зграде у Кан Јунису
Препоручујемо

АУТОМОБИЛ СЕ ЗАКУЦАО У ОГРАДУ БАКИНГЕМСКЕ ПАЛАТЕ: Драма у Лондону, полиција на ногама
10. 03. 2024. у 10:05

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (0)