МУЖ И ЖЕНА ПРОНАЂЕНИ МРТВИ НА ПЛАЖИ: Брачни пар био на одмору на Карибима
ПЕНЗИОНИСАНИ брачни пар из Велике Британије пронађен је мртав на плажи на Гренади током одмора.

Фото: АП
Пар је пронађен у суботу на рајској плажи на острву Кариаку, али су медији информацију о догађају објавили тек неколико дана касније.
Полиција је саопштила да је 76-годишњи мушкарац проглашен мртвим на лицу места након што је пронађен како лежи на песку. Његова супруга (77) хитно је пребачена у болницу на острву, где ју је лекар касније прогласио мртвом, преноси Скy њуз.
Краљевске полицијске снаге Гренаде идентификовале су пар као Дејвида Џона Фостера и Розалин Фостер.
Локални медији незванично сазнају како прелиминарне информације показују да се радило о утапању.
Међутим, још увек нема службене потврде шта се догодило.
Локална полиција спроводи истрагу и биће обављена обдукција.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ДР Новости: Када треба почети са анти-аге рутином

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (0)