АУСТРИЈА ПРОТЕРУЈЕ РУСКЕ ДИПЛОМАТЕ: Чека се одговор Москве

13. 03. 2024. у 19:18

АУСТРИЈА протерује двојицу руских дипломата, преноси лист Presse.

АУСТРИЈА ПРОТЕРУЈЕ РУСКЕ ДИПЛОМАТЕ: Чека се одговор Москве

фото:АП

- После протеривања четири дипломате из руске амбасаде у Бечу прошле године, Министарство спољних послова Аустрије је почетком недеље обавестило још двоје дипломата из руске амбасаде да ће бити протерани јер њихов рад не одговара њиховом дипломатском статусу - пише лист, позивајући се на податке републичког Министарства спољних послова.

Прецизира се да руске дипломате морају да напусте земљу до следећег уторка.

Министарство спољних послова Руска је саопштило да ће Москва одговорити на протеривање двојице руских дипломата из Аустрије.

БОНУС ВИДЕО: ДР Новости - Када треба почети са анти-аге рутином

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ПЉУШТЕ ЧЕСТИТКЕ: Велико славље у дому Цеце Ражнатовић