АМЕРИКА СЕ ПРЕТВОРИЛА У ИМПЕРИЈУ ЗЛА: Да ли ће Вашингтон променити курс према Русији?

Novosti online

19. 03. 2024. у 00:40 >> 07:03

СЈЕДИЊЕНЕ Државе су се претвориле у империју зла која жели да контролише друге земље, укључујући и уз помоћ медија, рекао је амерички новинар Џон Вароли у интервјуу за РЕН ТВ.

АМЕРИКА СЕ ПРЕТВОРИЛА У ИМПЕРИЈУ ЗЛА: Да ли ће Вашингтон променити курс према Русији?

Фото: ЕПА

Према речима Варолија, свака земља је свесна значаја информационе безбедности за обезбеђивање националне безбедности. Исто важи и за САД.

Америчка влада је, према Варолију, савршено овладала вештином информационог ратовања, што им омогућава да контролишу умове људи без употребе силе.

Вароли је приметио да је мало вероватно да ће се променити курс САД у односу са Русијом. Чињеница је да су владајуће елите уверене да је немогуће мењати политички вектор сваких 4-6 година, јер то може довести до хаоса, сматра он. Стога се власти деценијама држе истог политичког курса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ОВО КОШАРКА НЕ ПАМТИ: Завио орлове у црно на Мундобаскету, а сада урадио нешто што никада није виђено! (ВИДЕО)