КЕЈТ МИДЛТОН ИМА РАК: Принцеза од Велса се обратила јавности (ВИДЕО)
ПРИНЦЕЗА од Wелса обратила се јавности након вишемесечних нагађања о разлозима зашто се повукла из јавности. Објавила је да је у раној фази лечења рака.
Фото: Принтскрин/Икс
У видео поруци, принцеза од Велса рекла је да је ово био велики шок за њу и да је проживела неколико јако тешких месеци. Међутим, споменула је да је сваким даном све боље.
Детаље о каквом раку се ради, из Кенсингтонске палате нису објавили, али су додали да су уверени да ће се Кејт у потпуности опоравити, пише Јутарњи лист.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
На годишњицу дедине смрти, Кенедијева унука (35) саопштила да УМИРЕ - а тек што се ПОРОДИЛА! Проклетство Кенедијевих се наставља...
ЋЕРКА Керолајн Кенеди, а унука Џона и Џеки Кенеди је објавила страшне вести на годишњицу смрти свог деде. Након другог порођаја суочила се са тешком дијагнозом.
23. 11. 2025. у 14:30 >> 17:31
Коментари (0)