ПРИВЕДЕН ОСУМЊИЧЕНИ? Руши се кров запаљеног Крокус сити хола (ВИДЕО)
КРОВ запаљеног Крокуса се руши. Осумњичени за умешаност у терористички напад су наводно приведени и проверавају се.
Фото: Принтскрин X/Anita78
Крокус и даље гори, специјалци настављају операцију, пронађено могуће возило милитаната.
ФСБ је саопштио да је у терористичком нападу на комплекс Крокус сити хола погинуло је 40 људи, а више од 100 је повређено.
Специјалне снаге ФСБ-а и Руске гарде настављају операцију, претражују зграду и блокирају милитанте. Терористи су се забарикадирали у једној од просторија, преносе медији.
Прелиминарно, аутомобил којим су милитанти стигли у Крокус сити хол је паркиран са експлозивом на паркингу. Била је затворена – извор 112.
Ватра није на целом делу Крокусовог крова, већ изнад главног улаза, где се налази табла „Муслиманска Магомајевска дворана“.
Фасада зграде је нетакнута, као и суседни блокови, преносе медији.
У Крокусу може да буде 5000 - 6000 људи, максимална сала може да прими 7200.
(РВвоенкор)
БОНУС ВИДЕО - ЗАЈЕДНИЧКА ВЕЖБА: Кина, Русија И Иран са заједничком будућношћу
Препоручујемо
ФСБ САОПШТИО: Прелиминарни подаци 40 мртвих, 100 рањених у тероористичком нападу (ВИДЕО)
22. 03. 2024. у 20:25
ДАЉЕ РУКЕ ОД ГРЕНЛАНДА! СВЕ ГОРИ У ЕВРОПИ НАКОН ОТМИЦЕ МАДУРА: Реакције европских лидера разбеснеће Трампа
САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.
05. 01. 2026. у 08:27 >> 13:58
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)