ПОРУКЕ ПОДРШКЕ СТИГЛЕ ИЗ ТУРСКЕ: Ердоган поручио - Наш народ је упознат са крвавим лицем тероризма и дели тугу Руса
ТУРСКИ председник Реџеп Тајип Ердоган изразио је саучешће Русији због терористичког напада у концертној дворани "Крокус сити" у близини Москве, додајући да су терористички акти неприхватљиви.

Фото: Turkish Presidency via AP, File
- У име своје земље и народа, изражавам саучешће Русији у вези са терористичким актом у концертној дворани у Москви. Ми оштро осуђујемо гнусни напад на невине цивиле - рекао је Ердоган током предизборног митинга у Анкари.
Према његовим речима, турски народ је упознат са крвавим лицем тероризма и дели тугу Руса.
(Срна)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо

ОГЛАСИЛА СЕ И ЕВРОПСКА КОМИСИЈА: Урсула фон дер Лајен реаговала на тероризам у Москви
23. 03. 2024. у 13:08

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.
14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)