СЕРГЕЈ ОТКРИО ШТА ЈЕ ПОСЛЕДЊЕ ШТО МУ ЈЕ СИН НАПИСАО: Не знам како да га сахраним - потресна прича оца жртве терористичког напада у Москви

Novosti online

24. 03. 2024. у 00:35

ОТАЦ 35-годишњег Павела, који је погинуо у "Крокус сити холу", описао је за РЕН ТВ свој последњи разговор са сином.

СЕРГЕЈ ОТКРИО ШТА ЈЕ ПОСЛЕДЊЕ ШТО МУ ЈЕ СИН НАПИСАО: Не знам како да га сахраним - потресна прича оца жртве терористичког напада у Москви

Фото: Принтскрин РЕН ТВ

- Шетамо Москвом. Све је у реду. Топло, сунчано - последња је порука коју је Сергеј добио од сина.

Према речима старијег човека, његов син и његова супруга дошли су у Москву како би отишли на концерт групе Пикник.

- Не знам како да га сахраним. Глава ми је потпуно празна - додао је човек.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!

АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"

КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.

11. 02. 2025. у 13:30

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ЗАПАД ГЛЕДА У НЕВЕРИЦИ: Дејвид Бекам сели фирму у Русију!