БЛИНКЕН ВРШИ ПРИТИСАК НА ХАМАС: Представљена им је веома озбиљна понуда
АМЕРИЧКИ државни секретар Ентони Блинкен рекао је да је Хамасу представљена "веома озбиљна понуда" за споразум о примирју и таоцима који "треба да буде прихваћен“.
Фото: ЕПА
"Хамас би све ово могао одмах окончати и постићи прекид ватре који би био од користи за народ Газе и за таоце. Чињеница да и даље нема пристанка одраз је онога шта заиста мисли о народу Газе", рекао је Блинкен после разговора са британским министром спољних послова Дејвидом Камероном.
Хамас "сада има прилику да пристане на предлог о прекиду ватре и таоцима. Лопта је у Хамасовом дворишту", рекао је Блинкен.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УПОЗОРЕЊЕ ИЛОНА МАСКА: "Овако буквално почиње филм о нуклеарној апокалипси..."
05. 04. 2024. у 18:39
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)