ОСУМЊИЧЕН ЗВАНИЧНИК ИТАЛИЈАНСКЕ ВЛАДЕ: Достављао покварено месо израелском амбасадору
НЕИМЕНОВАНИ званичник италијанског Министарства образовања осумњичен је да је у два наврата послао покварено месо израелском амбасадору у Италији, Алону Бару.
Фото: Новости
Истрага Дивизије за генералне истраге и специјалне операције (ДИГОС) провинција Рим и Латина открила је да је човек приликом достављања поквареног меса у фебруару и марту долазио обучен у исту одећу, са упакованим пакетом и назнаком непостојећих пошиљалаца на поштанским пакетима, преноси Ађенциа нуова, напомињући да је осумњичени од раније познат полицији као члан левичарских пропалестинских група.
У петак ујутру, извршен је претрес куће овог званичника (51) у месту Сеце, у Латини, а истражитељи су том приликом пронашли и одузели одећу за коју се претпоставља да је била ношена током незаконитих радњи и друге елементе коришћене при достави меса.
У току су увиђаји о заплењеним стварима, а истрага се наставља.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка
Препоручујемо
ТЕХЕРАН ОШТРО УПОЗОРИО АМЕРИКАНЦЕ: Ако се умешате у наш одговор Израелу… (ВИДЕО)
13. 04. 2024. у 15:43
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)