ОГЛАСИЛА СЕ КИНА: Ево шта кажу о ударима Ирана на Израел
КИНА је дубоко забринута због ескалације ситуације након удара Ирана на Израел и позива релевантне стране да остану мирне и покажу уздржаност како би избегле даљу ескалацију тензија, изјавио је данас портпарол кинеског Министарства спољних послова.

Фото: Танјуг/АП
У одговору портпарола на питања новинара о синоћњим ударима Ирана на Израел, који је објављен на сајту кинеског Министарства, наведено је да је ескалација резултат преливања сукоба у Појасу Газе.
- Приоритет је ефикасна примена Резолуције 2728 Савета безбедности Уједињених нација и прекид сукоба у Гази што је пре могуће", истакао је портпарол.
Додаје се да Кина позива међународну заједницу, посебно утицајне земље, да одиграју конструктивну улогу у одржавању регионалног мира и стабилности.
БОНУС ВИДЕО: ДР НОВОСТИ: Када је операција срца једини лек?
Препоручујемо

ИРАН ПОРУЧИО АМЕРИЦИ ДА СЕ НЕ МЕША: Ова ствар се може сматрати завршеном, али...
14. 04. 2024. у 00:54

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)